Rezervace: +420 602 523 547 Nebo Rezervujte On-lineCHCI SI REZERVOVAT MÍSTO

O Nás

Naše filozofie.

Jak nahoře, tak dole, jak uvnitř, tak vně.

onas

Jak v restauraci, tak v kuchyni. Jak jídlo vypadá, tak taky chutná. Spokojený žaludek, veselá tvář. Jak uvnitř restaurantu, tak v jeho okolí venku.

V Restaurantu Karlova 30 sledujeme jeden hlavní směr:

Spojení domácího s profesionálním.

Jídlo jako od maminky z rukou profesionálů. Profesionály uvařené a servírované . V pohodové, rodinné atmosféře, která není nijak hraná či předstíraná –  Restaurant Karlova 30 vedeme již sedmnáct let, a to by nebylo možné bez vložené ,, citové investice“. A samozřejmě investice do kvality a čerstvosti surovin, které odebíráme přímo od farmářů a dáváme si záležet, aby vše, co budete mít na talíři, bylo čerstvé, zralé a chuťově plné. Ať už je Vaše chuť orientována na českou kuchyni, nebo třeba na vegetariánská jídla, nebo na domácí hamburgery či saláty, anebo na sladké – je téměř nemožné, že byste si nevybrali.

Je to místo, kde máte jasno. A dobře uvařeno. A pohodlno. A postaráno. Nejen o Vás, ale i o Vaše ratolesti.

Děti mají na výběr z dětských jídel jako jsou boloňské špagety, přírodní kuřecí steak, kuřecí stripsy s brambory Grenaille. Přesto si poslední dobou objednávají i to, co jejich rodiče: Šťavnatý hamburger se sýrem Cheddar a hranolkami. Děti, a nejen ony, milují zdejší domácí limonády.

Nelze psát o Restaurantu Karlova 30, aniž bychom společně s oním ,,uvnitř“, nezmínili ještě ,,vně“.

Ono ,,vně“ je opravdu velkolepé. Pokud jste hledači ,,génia loci“, ocitli jste se na mystickém místě. To není slogan, ani klišé, ale názor všech pražských mystiků, alchymistů a učených mužů, již od středověku. Jak už název napovídá, restaurace se nachází v Karlově ulici, tedy přímo na Královské cestě, kterou odsud můžete pokračovat ,,nahoru“ po Karlově mostě na Malou Stranu a Pražský hrad, nebo naopak zpět přímo do centra Prahy, na Staroměstské náměstí a dál na Příkopy nebo Václavské náměstí – kamkoliv Vás zájem či srdce vede.

Pevně věříme, že Váš zájem i srdce Vás zavedou i do Restaurantu Karlova 30 opakovaně.

Vážíme si Vaší přízně.

Vaše připomínky a dotazy. Budeme rádi, pokud nám sdělíte s čím jste u nás byli nebo nebyli spokojeni.